2009’dan bu yana PVP Photovoltaik, Styria / Avusturya’nın batı kesiminde bulunan özel güvenlik camı teknolojisi ile son derece yenilikçi kristal fotovoltaik modüllerini üretmektedir.Motive edilmiş personel, en yeni üretim teknolojisi, uzun yıllara dayanan deneyim ve birçok referans projesi yüksek kaliteli ürünlerimizin temelidir.

PVP Fotovoltaik birçok farklı uygulama için fotovoltaik cam modülleri sunmaktadır. Tasarım seçenekleri neredeyse sınırsızdır. Estetik ve yapısal gerekliliklere bağlı olarak PVP, bireysel fotovoltaik modülleri uyarlar. PVP ayrıca cam evler, cepheler, çatının entegrasyonu ve diğer birçok uygulama için standart cam modülleri sunmaktadır.

PVP, üstün ürünleriyle dünyanın dört bir yanına mimarlar ve inşaatçılar tedarik ediyor ve bireysel tasarım fikirlerini en üst düzeyde kalite ile gerçekleştiriyor.

TEKNOLOJİ

PVP cam modülleri cepheleri ve bina zarflarını güneş enerjisi santraline dönüştürüyor. Cam modüller, işlevsel tasarımı, lamine güvenlik camı sayesinde yüksek dayanıklılıkları ve standart PV modüllerine kıyasla daha iyi özellikleriyle dikkat çekiyor.

NEDEN CAM-CAM TEKNOLOJİSİ? 

✔ Lamine güvenlik cam teknolojisi sayesinde yüksek dayanıklılık

✔ Fonksiyonel tasarım

✔ Çok yönlü tasarım seçenekleri

✔ DIBt hibe sertifikalı güvenilirliğinin teknik onayı

✔ Farklı cam kalınlıklarında mevcuttur

✔ Standart PV modüllerine göre daha iyi özellikler:

✔Çevresel etkilere karşı daha yüksek direnç

✔ Daha iyi hücre koruması

✔ Kenar kirliliğini önlemek için çerçeve yok

 

Üretim Videosu:

 

 

 

Kataloğumuzu indirmek için lütfen tıklayın.

 

Antalya:

 

Antalya Hipnotiks:

 

Bursa:

 

Kırşehir:

 

Afyon – Sandıklı:

PVP Photovoltaik GmbH

  Wernersdorf 111 A-8551 Wies

  +43 (0)3466 43030-0

  office@pvp.co.at

www.pvp.co.at