B & B Etiketleri ve Flexpack

B & B, etiket kağıdının ve esnek ambalaj kağıtlarının lider üreticisidir.Yıllık olarak, B & B kağıtlarında yaklaşık 100 milyar etiket basıyor ve kağıtlarımız sayısız ünlü markanın yüzünü taşıyor.

Brigl & Bergmeister tesisi Avrupa’nın kalbinde, Steiermark’daki Niklasdorf’da | Avusturya.

Brigl & Bergmeister’in ısıl geri dönüşüm tesisi olan ENAGES, fabrikaya buhar ve elektrik şeklinde% 100 CO 2 nötr enerji tedarik etmektedir.

Papirnica Vevče fabrikası Slovenya’nın Ljubljana bölgesinde daha büyük bir bölgedir. Başlangıçta bir ortak girişim olarak başlayan bir işbirliği, tam teşekküllü bir ortaklığa dönüşmüştür. 2004 yılından beri, Papirnica Vevče Brigl & Bergmeister’in% 100 iştiraki olmuştur.

Brigl & Bergmeister, ENAGES ve Papirnica Vevče, Viyana merkezli Roxcel şirket grubunun bir parçasıdır.

 

Etiketi sadece bir bilgi ortamı olarak görmek, büyük resmi görememektir. Etiketler, doğru ürün, mükemmel baskılı ve bitmiş doğru kağıt kullanılıyorsa, herhangi bir ürünün başarısını sürdürülebilir bir şekilde destekleyebilir.

Esnek ambalaj kağıtları

B & B’nin esnek ambalaj kağıtları orijinal hızlı değişim sanatçılarıdır.

Hem mono paketleme hem de diğer malzemelerle kombinasyon halinde çok çeşitli şekillerde kullanılabilirler ve özellikle baskı ve işleme açısından mükemmel çalıştırılabilirliklerinden dolayı öne çıkıyorlar.

Niklakett Spezial TD-M

Profesyonel, verimli ve modern
Niklakett Spezial TD-M – metalize temel kağıdı

Vakumlu metalize etmek için temel kağıt. Yüksek nem dayanımı ve alkali direnci. Arka tarafta işlevsel kaplama ile. En yüksek işlem hızı. İklim kararlılığı iyi.

Niklakett Spezial TD-M, metalize etiket uygulamaları için performans göstermektedir.Etkileyici sonuçlar veren, vakum metal kaplamanın tüm hassas noktalarından hafifçe iş görür. Kendine iyi alkali direnci ile çok çevrimli bir safkan besin ispatını kanıtlıyor.

Teknik açıdan karmaşıklığı, Niklakett Spezial TD-M’yi ekonomik, çok işlevli ve işleme verimliliği kombinasyonunun gerekli olduğu üstün bir etiket kağıdına dönüştürür.

Metalize edici bir kâğıttan yüksek seviyede genel kaliteye ihtiyaç duyulan çağdaş bir uzman.

Parlak etiket kağıtları

Özel ürünler çok özel bir görünüme ihtiyaç duyarlar. B & B’nin yüksek parlaklıktaki kağıtlarını kullanarak, baskıda yeni standartlar belirleyecek ve daha da mükemmel efektler elde edeceksiniz. Parlaklık hakkında konuşurken, B & B’nin yüksek parlaklık serisi dökme-kaplı kağıtlarla paralellik gösterir.

 

Brigl & Bergmeister GmbH

  Proleber Straße 10 8712 Niklasdorf / Austria

  +43 3842 800-0  /  Fax: +43 3842 800-213

  marketing@brigl-bergmeister.com

www.brigl-bergmeister.com

 

 

Ürün kataloğumuzu indirmek için lütfen tıklayınız.